Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–19:00

Сб: 10:00–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння

CURAPROX

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Найстрашніший ворог зубного нальоту – м`які щетинки щітки CURAPROX!

CURAPROX - Швейцарський бренд - працює над вдосконаленням знань та підвищенням кваліфікації, в цілях забезпечення досконалої гігієни та здоров`я ротової порожнини з 1972.
 Важлива не тільки білосніжна усмішка і свіжий подих. Здоров`я ротової порожнини – це найважливіша складова здорових органів та всього організму.

 З CURAPROX чищення зубів – це суцільне задоволення, тому що це дуже просто та одразу видно позитивні результати. Дана продукція допомагає зберегти мотивацію до ретельного чищення зубів. 

У щіток СURAPROX "розумна" щетина CUREN, яка очищає в 10 разів ефективніше звичайної без додаткового тиску. Завдяки щільно розташованим щітинкам CUREN®, зубна щітка має високоефективну чистячу поверхню. В цілому, на зубній щітці CS 5460 Ultra Soft  розміщується 5 460 щітинок діаметром 0,1 мм. Тонкі щітинки надають зубній щітці неймовірну м`якість. В результаті ми отримуємо неперевершену чистячу поверхню, розміщену на ультракомпактній голівці, яка дає змогу очистити кожен куточок ротової порожнини. Щітки CURAPROX м'які, але за рахунок дуже густої щетини високоефективні в очищенні нальоту. 

Щітки для дорослих випускаються 3-х типів жорсткості: 

1. SOFT (1560 щетинок) - найжорсткіша 

2. SUPER SOFT (3960 щетинок) - середня 

3. ULTRA SOFT (5460 щетинок) - найм'якіша , найгустіша

Проста, але ефективна зубна щітка Curaprox сьогодні вважається легендарною. Її прямі густі щетинки виготовлено не зі звичайного нейлону, а з екстрам’якого волокна. 

Щодо дитячих щіток, то  CURAPROX пропонує CURAKID (4260 щетинок) - від першого зубчика до 4 років, Smart (7600 щетинок) - для дітей віком від 5 до 7 років.

Ми пропонуємо зубні пасти Curaprox Enzycal Zero - для дорослих і дітей віком від 3-х років, не містить фториду натрію; Enzycal 950 - із вмістом фториду натрію 950 мг/кг, подвійний захист від карієсу, дуже м'який смак;  Enzycal 1450 - із вмістом фториду натрію 1450 мг/кг.

Також особливо рекомендуємо для скоб та імплантів, брекетів, або просто для ідеального чищення зубів, які кількома рухами ідеально очистять ваші зуби, зробивши їх досконалими монопучкові щітки Curaprox: CS 1009 - довжина пучка 9 мм, CS 1006 - довжина пучка 6 мм; CS ortho 5460 ultra soft - щітка із заглибленнями, 0,1 мм у діаметрі. 


Давайте розглянемо усі переваги за сім секунд:

М`якість найкращих щітинок CUREN®;
Результативність: висока щільність розташування щітинок CUREN®;
Дістає до кожного важкодоступного місця та міжзубних проміжків, компактна та має маленьку голівку;
Чистить під правильним кутом, має восьмигранну ручку.
Зрозуміло? Чистіть зуби довго та повільно, з почуттям!

 

 

 

Розгорнути
Вгору