Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–19:00

Сб: 10:00–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Mercator Medical

Mercator Medical - польський виробник медичних рукавичок. Він продає свою продукцію у понад 60 країн в усьому світі. 

Група Mercator Medical складається з польської компанії-засновника АТ Mercator Medical та залежних компаній.

Різноманітність рукавичок вражає. У нас Ви знайдете рукавички виготовленні із нітрилу, латексу та вінілу, з пудрою чи без пудри, різнобарвність кольорів.

Нітрил - синтетичний каучук - матеріал, який володіє багатьма корисними властивостями. Він стійкий до впливу масел і лугів, високих температур, хімічних компонентів. Вироби, виконані з нітрилу, надійно захищають руки майстра від агресивного впливу хімікатів. Міцні на розтягнення рукавички значно міцніше латексних, завдяки чому мають механічну пам'яттю і знижує втому кисті при тривалому використанні. Особливості нітрилових рукавичок від бренду Mercator Medical:

- використовуються для антибактеріальної і протихімічного захисту рук;
- мають високий рівень відчуття дотику;
- не викликають роздратування або алергію;
- надійно захищають руки від агресивних хімікатів і бактерій;
- не містять порошкоподібної речовини і латексу;
- мінімізує ризик подразнення шкіри;
- призначений для людей з чутливістю до продуктів з латексу;
- володіють простою структурою;
- міцні і еластичні;
- мають хороші захисні властивості.

 

Латексні рукавички призначені для виконання робіт, що вимагають високого відчуття дотику. Відрізняються підвищеною стійкістю до порізів. Мають естетичний зовнішній вигляд і анатомічну форму, завдяки чому можуть використовуватися для приготування їжі на відкритих кухнях кафе, барів і ресторанів. Знаходять широке застосування в медичних і стоматологічних закладах: використовуються для оглядів, проведення маніпуляцій, лабораторних та діагностичних досліджень. Упаковка латексних рукавичок - обов'язковий атрибут прибирання та проведення домашніх робіт в побуті, на дачі і в приватному будинку.

Вінілові рукавички стійкі до агресивних хімічних речовин, олив і спирту, комфортні в роботі. Надійно захищають руки від бактерій і грибків. 

Розгорнути

Немає товарів

Вгору