Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–19:00

Сб: 10:00–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Panasonic

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Panasonic Corporation (Matsushita Electric Industrial Co., Ltd) — найбільший японський і один з провідних світових виробників електроніки. 

Дiяльнiсть компанiї Panasonic спрямована на створення концептуальних iдей, як полiпшити життя людей, як зробити його бiльш зручним, безпечним i цiкавим. Корпорація Panasonic є світовим лідером у розробці різноманітних електронних технологій та рішень для споживачів в побутовій електроніці, житлово-комунальному, автомобільному та корпоративному бізнесах.

Чищення зубів – не дуже цікава, одноманітна процедура, яку хочеться закінчити як найшвидше. Зазвичай ми так і робимо, недосить ретельно доглядаючи за порожниною рота день у день, з місяця в місяць. Згодом відсутність якісного очищення провокує проблеми з зубами та яснами і ми все частіше звертаємося до стоматологів.

Визнаймо: щоб позбавити від нальоту не тільки емаль, а й проміжки між зубами, зробити масаж ясен і очистити язик, потрібен час. Або оральний іригатор – прилад, створений спеціально для того, щоб процедура проходила сумлінно і настільки швидко, наскільки це можливо. З ним не знадобиться ані флос (зубна нитка), ані зубочистка, що можуть викликати незначні кровотечі через травмування слизової оболонки, особливо міжзубних (ясенних) проміжків. На відміну від цих інструментів, іригатор – дуже делікатний і безпечний прилад, що діє за допомогою води, яка подається під тиском. Більше того, він буде просто незамінним у разі догляду за брекетами. Власне, очищення важкодоступних місць і є його головним завданням.

 Вони можуть бути стаціонарними (такі, що працюють тільки від розетки) або портативними (акумуляторні). Але перший варіант – річ досить громіздка, і в подорож її не візьмеш, а ось легкі та компактні пристрої, на кшталт Panasonic EW-DJ10 або Panasonic EW DJ40, які без батарейок важать лише 209 грам, – стануть бездоганними супутниками мандрівника.


Без зубної щітки не обійтися, але якщо доглядати потрібно ще й за ортодонтичними конструкціями (брекети, ретейнери) або за стоматологічними протезами (коронки, мости), варто залучити до процесу таланти іригатора. Навіть найкраща електрична щітка не проникне у вузькі проміжки між зубами та металевими дугами брекет-систем. Але ж не тільки вони створюють проблеми під час гігієнічного догляду за порожниною рота. У ретейнерах (конструкції, які утримують зуби в новому положенні після зняття брекетів) і під мостоподібними протезами теж накопичуються залишки їжі, провокуючи появу патогенних мікроорганізмів. А щільне розташування коронок і вінірів не дозволяє щетинкам належним чином доглядати за пародонтальними кишенями – це поглиблення між краєм ясен та поверхнею зуба, у яких зазвичай теж накопичуються мікроорганізми. Іригатор вирішить всі ці задачі за допомогою насадки із вигнутим наконечником. У Panasonic в комплекті їх дві (моделі EW1411 та EW1211), щоб одним тим самим приладом могли користуватися дві людини.

Розгорнути
Вгору