Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–19:00

Сб: 10:00–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Philips

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

 Philips  - провідна компанія в галузі охорони здоров’я, орієнтована на поліпшення здоров’я людей та забезпечення кращих результатів у межах охорони здоров'я від здорового життя та профілактики, діагностики, лікування та догляду в домашніх умовах. Philips використовує передові технології та глибокі клінічні та споживчі уявлення, щоб забезпечити комплексні рішення. 

Електричні звукові зубні щітки Philips Sonicare -  це передова технологія, ефективність якої підтверджено клінічно:

•  Видаляє в 10 разів більше нальоту;

•  Гарантує до 7 разів здоровіші ясна за 2 тижні;

•  Біліші зуби вже за 3 дні;

•  Забезпечує свіже дихання завдяки насадці для  догляду за язиком Tongue Care;

•  Глибоко очищає міжзубні проміжки;

•  Безпечно для людей з пломбами, коронками та брекет-системами.

Ми пропонуємо такі моделі: Sonicare Clean Care, Sonicare Diamond Care, Sonicare Easy Clean, Sonicare Healthy, Sonicare Flex Care.

 

З малих років дітей привчають до того, що необхідно стежити за чистотою ротової порожнини. Важливо розуміти, що догляд за порожниною рота не повинен обмежуватися лише застосуванням зубної пасти та щітки. Якісна паста  зубна щітка є, безумовно, основною складовою догляду, але дане об'єднання предметів гігієни не може повністю забезпечити очищення важкодоступних ділянок і інтердентальних проміжків. Стоматологи часто рекомендують використовувати іригатор для порожнини рота Philips Air Floss Sonicare, , щоб надати належний рівень чистоти ротової порожнини.

Все більше і більше людей віддають перевагу очищенню інтердентальних проміжків від залишків їжі за допомогою іригаторів. Не дивно, адже застосування приладу якісно і швидко очищає важкодоступні місця ротової порожнини, де звичайна зубна щітка і нитка не можуть дістатися. Іригатор порожнини рота Philips дозволяє скоротити процедуру чищення зубів і спинки мови від нальоту до 1 хвилини, що значно економить час.

Популярність іригаторів базується на їх функціональних можливостях. Щоденне використання апарату:

  • знижує ризик розвитку каріозного ураження зуба;

  • якісно очищає порожнину рота від залишків їжі і нальоту;

  • покращує догляд за коронками, ортезами та іншими ортодонтичними пристосуваннями;

  • сприяє в терапії супутніх захворювань ротової порожнини.

Люди цікавляться, чому застосування іригатора знижує ризик виникнення карієсу? Справа в тому, що апарат для чищення зубів Philips видаляє залишки харчових продуктів з міжзубних просторів. Як відомо, основною причиною каріозного руйнування структури емалі є активність мікроорганізмів, які харчуються найменшими частинками їжі, що не були видалені з ротової порожнини. Продукти життєдіяльності мікроорганізмів руйнують емаль і дентин аж до пульпи. Руйнування структури зуба приносить дискомфорт, а в запущених стадіях - біль і наступні ускладнення. Якісне щоденне очищення рота із застосуванням іригатора істотно знижує ризик розвитку каріозного ураження тканин зуба.

Іригатор для зубів Philips очищає порожнину рота завдяки направленому потоку води, або ополіскувача, що заливається в спеціально призначений резервуар апарату. Вода або ополіскувач подається під тиском до ручки з насадкою, що направляє потік рідини в ротову порожнину. Як правило, повністю заповненого резервуара досить для 2 повноцінних очисток.

У набір до апаратів Philips входять кілька видів насадок. Насадка допомагає правильно направити струмінь рідини. Наконечник насадки необхідно переміщати по лінії ясен, поки не відчуєте, що він розмістився в інтердентальних проміжку. Струмінь води під тиском очищає проміжок від харчових залишків.

Складно вибрати кращий зубний іригатор Philips, оскільки кожен представлений апарат для очищення порожнини рота має певний комплексом корисних функцій. Розробники створюють продукцію з ідеальним співвідношенням якості та зручності в застосуванні. Як правило, іригатори Philips компактні та портативні, що економить місце у ванній кімнаті. Щоб підтримувати належний рівень чистоти ротової порожнини під час відряджень та подорожей, можна брати апарат з собою.

Портативні моделі працюють від акумулятора, заряду якого досить для 14 застосувань. Апарат має відносно невелику масу, що не створює незручностей у використанні.

Купити іригатор Philips є можливість в мережі салонів медичної продукції Med-Magazin.ua. Ознайомитися з асортиментом магазину можна на офіційному сайті. Інтернет-магазин займається реалізацією якісної сертифікованої виробів медичного призначення. На сайті представлені характеристики кожного товару, особливості, а також вказана ціна іригатора Philips. Мережа салонів пропонує безкоштовну допомогу у виборі продукції. Спеціалізовані консультанти завжди готові допомогти Вам.

Розгорнути
Вгору