Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–19:00

Сб: 10:00–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Waterpik

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Waterpik - це американський бренд. Саме на території США традиційно питань здоров'я зубів і профілактиці зубних захворювань приділялася найбільша увага. Протягом 50 років Waterpik залишається незмінним лідером в сфері виробництва даної продукції, і товари саме цієї компанії радять професійні стоматологи в усьому світі.

Клінічними випробуваннями доведено, що регулярне застосування іригатора:

- зменшує ймовірність виникнення карієсу на 26%;
- очищає порожнину рота і освіжає подих;
- знижує ймовірність появи зубного нальоту на 24%;
- допомагає впоратися з бактеріями в важко доступних місцях на 50% ефективніше;
- допомагає справлятися з очищенням коронок, брекет-систем, мостів, протезів;
- підходить для вагітних і ефективно справляється з гігієною порожнини рота, навіть якщо в періоди вагітності зуби стають крихкими, а зубна тканина менш щільною.

Ефективність, яка відрізняє іригатор Waterpik, досягається за рахунок використання сучасної, простої і безпечної технології - спрямування струменя під тиском. Вода подається пульсуючими поштовхами, за рахунок чого легко очистити навіть важко доступні куточки ротової порожнини, ясенні кишені і міжзубні проміжки.

Іригатор Waterpik - це прилад для особистої гігієни, який ефективно очищує важкодоступні ділянки порожнини рота, а також проводить масаж ясен, покращуючи кровообіг в них. Принцип дії іригатора заснований на очищенні порожнини рота під впливом пульсуючого струменя води.  

Компанія Waterpik пропонує кілька моделей іригаторів: WP-660 (WP-662 чорний колір), WP-70, WP-100 Ultra (WP-112 чорний колір), WP-250, WP-260 (для дітей), WP-560 (WP-562 чорний колір), WP-450 (WP-462 чорний колір).  Кожна з них має свої переваги.

Стаціонарні іригатори (WP-660 , WP-662, WP-70, WP-100, WP-112, WP-250, WP-260) розраховані на використання декількома членами сім'ї в домашніх умовах. У комплекті з іригатором йдуть кілька насадок, що відрізняються кольором. При необхідності можна докупити насадки в будь-якій кількості. Таким чином, стаціонарним іригатором може користуватися необмежена кількість членів сім'ї. Всі стаціонарні іригатори працюють від мережі.

Портативні іригатори (WP-560, WP-562, WP-450, WP-462) мають можливість роботи незалежно від наявності електричної розетки під рукою. Портативний іригатор має вбудований акумулятор. Він ідеальний в тих випадках, коли людина часто подорожує і буває у відрядженнях. Портативний іригатор використовується тільки спільно зі стаціонарними моделями і покликаний підтримувати в роз'їздах оздоровлюючий ефект, який з'являється після використання стаціонарних моделей. Портативний іригатор не призначений для щоденного застосування.

Зубні центри Waterpik  (WP-700WP-811, WP-861)  об'єднують  в собі електричну звукову зубну щітку і іригатор. З цим центром гігієнічна процедура перетвориться в професійний догляд за всієї ротовою порожниною в домашніх умовах. Звукова щітка Waterpik оснащена передовими технологіями для максимальної зручності при використанні. 

Розгорнути
Вгору