Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–19:00

Сб: 10:00–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Microlife

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Microlife - один зі світових лідерів в області розробки і виробництва медичного діагностичного обладнання для самостійного і професійного використання. «Microlife» - компанія, яка розробляє і виробляє медичне діагностичне обладнання: тонометри, електронні термометри, небулайзери. Microlife в даний час є найбільшим світовим виробником електронних термометрів і основним постачальником електронних приладів вимірювання тиску. 

Тонометри Microlife і застосовані в них технології були предметом численних досліджень і отримали дозвіл на використання як в медичних установах, так і вдома. Завдяки запатентованій технології AFIB інноваційні тонометри Microlife оснащені функцією діагностики миготливої ​​аритмії. Використання апарату дозволяє підвищити рівень діагностики фібриляції передсердь у порівнянні з методом вимірювання пульсу вручну. Microlife запатентувала технологію Microlife Average Mode (МАМ), завдяки якій в процесі вимірювання тиску показання знімаються послідовно три рази, які аналізуються за спеціальним алгоритмом, після чого на екран виводиться один клінічно точний результат. Ще однією базовою технологією компанії є Pulse arrhythmia detection (PAD).  Вона дозволяє точно виміряти артеріальний тиск і пульс навіть у людей з наявністю аритмії, в тому числі миготливої. За довговічність використання і наявність різних модифікацій Британське суспільство по боротьбі з артеріальною гіпертензією (BHS) присвоїло електронних приладів для вимірювання тиску від Microlife свій найвищий рейтинг.

Microlife займається виробництвом автоматичних, напівавтоматичних і механічних тонометрів, цифрових термометром, небулайзерів інгаляторів і електричних грілок. Медичне обладнання виробництва даної торгової марки пройшло безліч клінічних досліджень. Якість всіх товарів відповідає всім європейським і міжнародним стандартам. Тому вони є максимально безпечними. Для продукції компанії характерна довговічність і надійність, обладнання дуже просто використовувати. Завдяки інноваційним технологіям, продукція торгової марки Microlife є точне і надійне рішення, як для дорослих, так і для дітей. Вона дозволяє контролювати температуру за допомогою електронних термометрів, стежити за кров'яним тиском завдяки тонометрам. Також продукція начебто небулайзера або інгалятора необхідна астматикам або алергікам.

 

Модель автоматичного типу відрізняються простотою експлуатації і точними результатами. Їх принцип дії полягає в надяганні манжети на плече. Сучасні технології роблять знеболюючу дію, оскільки не здавлюють руку під час вимірювання тиску. Тонометри напівавтоматичного типу також дуже зручно використовувати. У них нагнітання повітря відбувається з використанням груші. Існують моделі, в яких манжета надягає на зап'ясті - нагнітання повітря проводиться автоматично. Такі прилади відрізняє компактність і портативність. Тонометри механічного типу часто застосовуються в медичних установах і підходять для професійного використання. Прилади цієї торгової марки відрізняє точність і довговічність.

Технології компанії Microlife забезпечують наявність точних і надійних рішень для дітей і дорослих, контроль температури (електронні термометри), кров'яного тиску (тонометри), пристрої для астматиків та алергіків (небулайзери, інгалятори), електричні грілки.

ОСНОВНА ПРОДУКЦІЯ MICROLIFE:

  1. Тонометри автоматичні на плече (BP B6 pc, BP B3, BP A2 basic, BP B2 basic, BP A1 easy, BP А 130)
  2. Тонометри напівавтоматичні на плече(BP A80)
  3. Тонометри механічні на плече (BP  АG 1-40, BP АG 1-20)
  4. Тонометри на зап'ястя автоматичні (BP W90)
  5. Небулайзер, інгалятори (NEB 100 b, NEB 200, NEB 400, NEB 800, NEB 1000)
  6. Пикфлоуметр (PF 100)
  7. Грілки електричні.
  8. Термометри. 

Медичне обладнання компанії Microlife пройшло клінічні дослідження і відповідає всім Європейським і міжнародним стандартам якості, що гарантує максимальний рівень безпеки. Устаткування Microlife характеризується простотою експлуатації і надійністю.

Розгорнути
Вгору